סיורים בונציה לוגו

רכבת מרומא לונציה

מידע על הגעה באמצעת רכבת מרומא לונציה

רכבת מרומא לונציה

מידע שימושי ומקיף עבור המטיילים המתכננים הגעה מרומא לונציה עם רכבת. בעמוד זה ריכזנו שאלות נפוצות ותשובות בנוגע לתהליך ההגעה. בעמוד זה מצורף סרטון יוטיוב המסביר כיצד לבצע רכישה אונליין של כרטיסי נסיעה לרכבות מרומא לונציה. ניתן לרכוש את הכרטיסים לרכבת ולראות את שעות היציאה של הרכבות באמצעות האתר הבא

תחנת הרכבת המומלצת והנוחה ביותר עבור מרבית המטיילים הינה תחנת הרכבת “רומא טרמיני” באנגלית: ROME TERMINI. תחנת רכבת זו היא תחנת הרכבת הקרובה ביותר לאזורים התיירותים של רומא. אם אתם שוהים במלון אקדמיה, או במלונות הנמצאים באזורים המרכזיים כגון: מזרקת טרוי, קוליסאום, פיאצה דל פופולו, קמפו די פיורי, פניתאון והמדרגות הספרדיות תחנת הרכבת רומא טרמיני היא התחנה הקרובה ביותר. 

על מנת להגיע לתחנת רומא טרמיני במהירות האפשרית מומלץ להזמין מונית. אופציה נוספת להגיע לתחנת הרכבת רומא טרמיני מהמלון היא באמצעות המטרו, אופציה זו נוחה מאוד בעיר למי שהמלון שלו נמצא באזור המדרגות הספרדיות. 

תוכלו לרכוש את כרטיסי הנסיעה לרכבות מרומא לונציה באמצעות האתר הבא

תחנת הרכבת בונציה בה יש לרדת היא תחנתה הרכבת ונציה סנטה מריה לוציה.  באיטלקית Venezia Santa Maria Lucia

מרחקי הליכה מתחנת הרכבת לנקודות העניין המרכזיות בעיר:

  • גטו – 7 דקות הליכה
  • פיאצה סן מרקו ופלאצו דוקלה – 29 דקות הליכה
  • גלריה אקדמיה –  22 דקות הליכה
  • שוק ריאלטו –  18 דקות הליכה

 

משך הנסיעה ברכבת המהירה מרומא לונציה נע בין 3 שעות ו-40 דקות עד 4 שעות.

במידה ותבחרו רכבות פרבריות משך הנסיעה עלול להגיע גם ל-10 שעות ויותר (לא מומלץ כמובן)

שיטת התמחור של הרכבות המהירות באיטליה דומה לשיטת התמחור של כרטיסי טיסה. מחיר הכרטיס לרכבת המהירה מרומא לונציה אינו אחיד, ככל שתקדימו לרכוש את כרטיסי הנסיעה כך הסיכוי שתמצאו כרטיסים במחירים נמוכים יותר.

על כל מקרה, לא לחכות לבוקר הנסיעה עצמו. רכבות אלו הן רכבות עם מקומות שמורים. ברגע שנגמרים המקומות מפסיקים למכור כרטיסים לאותה הרכבת. כך שלמעשה לחכות לרגע האחרון משמעותו להסתכן שלא ישארו יותר כרטיסים. 

מהו פחות או יותר המחיר הממוצע לכרטיס נסיעה לרכבת מרומא לונציה במידה ואני רוכש כחודש מראש או יותר? בטווח של ה50-60 יורו

מה יהיה עלות כרטיס נסיעה לרכבת מרומא לונציה במידה ואנחנו רוכשים את הכרטיסים ימים בודדים לפני הנסיעה? בטווח של ה80-90 יורו. 

ונציה היא יעד שניתן גם בקלות להקדיש לו שבוע שלם.

אם זאת, אם במטרתכם להספיק בטיול לראות מספר ערים שונות ניתן להקדיש לונציה יום מלא על במהלכו לטייל במוקדי העניין המרכזיים של העיר כגון: סאן מרקו, פלאצו דוקלה, גטו יהודי, שוק ריאלטו

רצוי לרכוש את הכרטיס כמה שיותר זמן מראש. ככל שתמתינו ותתקרבו למועד הנסיעה כך יתכן המחירים של כרטיסי הרכבת יהיו גבוהים יותר.

  1. ניתן להציג בביקורת כרטיסים את הכרטיס שרכשתם ישירות ממכשיר הטלפון שלכם. 
  2. במידה ורכשתם כרטיס בתחנת הרכבת לרכבת הפרברית (רכבת ללא מקומות שמורים) יש להחתים את הכרטיס במכונה הירוקה שבכניסה לרציף.
  3. יש לשמור את כרטיס הנסיעה לאחר היציאה מתחנת הרכבת
  4. ברכבות המהירות יש מקומות שמורים. על גבי כרטיס הנסיעה שלכם תוכלו לראות מהו מספר המושב ומספר הקרון. 
  5. יש כמה סוגי כרטיסים. הכרטיסים הזולים ביותר בדרך כלל אינם כוללים אופציה לשינוי תאריך ושעת נסיעה. 

המידע שבפוסט זה נועד למסירת מידע בלבד. המידע עלול להשתנות או להפוך ללא רלוונטי. השימוש במידע זה הוא באחראיות המשתמש בלבד.